Maldivler Turu | Hakkımızda
Maldivler Turu Türsab

+90 212 296 70 21

Maldivler
Hava Durumu:
hava durumu bugün
24.05.2018
Hava Durumu:
Hava Durumu yarın

HAKKIMIZDA

Maldivlerturu.com.tr ; Chetto Turizm ve Seyahat Hizmetleri LTD Şirketi bünyesinde hizmet veren ve sadece Maldivler’ e özel bir web sitesidir. Şirketimiz A Grubu (Belge No 8101) Tursab Seyahat acentesidir.

Ayrıca Maldivler’in en eski yerel tur operatörlerinden biri olan Vista Maldives Company PVT LTD Şirketinin ; Türkiye , Rusya ve Avrupa temsilciliğini yürütmekteyiz. Maldiv Adalarında bulunan irili ufaklı 200 resort ve otel ile direkt kontratlarımız bulunmaktadır. Ayrıca şirketimiz Sri Lanka’nın en büyük tur operatörü olan Aitken Spence Travels ve gene en büyük otel zinciri olan Aitken Spence Hotels ‘in de Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Türkiye’den Maldiv Adalarına THY, Emirates ve Qatar Hava Yolları seferleri bulunmaktadır ve üç hava yolu ile de özel paket fiyat anlaşmalarımız ile sizlere kalitenin yanında en ekonomik ücretleri sunmaktayız.

Son yıllarda ülkemizde oldukça popüler destinasyonlardan biri olan Maldivler hakkında olabildiğince ayrıntılı ve doğru içerikli bir web sitesi ile siz sevgili misafirlerimize hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Özellikle balayı çiftleri ve çocuklu aileler için dünyadaki en önemli tatil destinasyonları olan Maldiv otelleri web sitemizde her bir talebe göre sınıflandırılmıştır. Bununla beraber gerek telefonla gerek canlı sohbetten yetkili personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Şirketimiz bünyesinde tropikal balayı adalarına özel www.balayitv.com , Dubai turları ve otellerine özel www.dubaituru.com.tr ve tüm destinasyonlar için www.tatilcantasi.com web siteleri bulunmaktadır.

Herhangi bir sorunuz veya isteğiniz olduğu takdirde aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
Maldivlerturu.com.tr

Cumhuriyet Caddesi.
Sipahi Apt. No:115/2
(Hilton Otelin Karşısı)
harbiye / Şişli / İstanbul
Tel:+ 90 212 296 70 21
Fax:+90 212 296 70 31
Chetto turizm ve Seyahat Hiz.Ltd.Şti.
Tursab(A 8101)

MaldivlerTuru.com.tr’yi Arkadaşlarınla Paylaş

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun  

   
Taksit Seçenekleri

Maldivlerturu.com.tr ; Chetto Turizm ve Seyahat Hizmetleri LTD Şirketi bünyesinde hizmet veren ve sadece Maldivler’ e özel bir web sitesidir. Şirketimiz A Grubu (Belge No 8101) Tursab Seyahat acentesidir. Ayrıca Maldivler’in en eski yerel tur operatörlerinden biri olan Vista Maldives Company PVT LTD Şirketinin ; Türkiye , Rusya ve Avrupa temsilciliğini yürütmekteyiz.

Devamını Oku >
Cumhuriyet Cad. Sipahi Apt. No: 115/2 Harbiye/Şişli/İstanbul 34373 Türkiye T: +90 (212) 296 70 21 F: +90 (212) 291 50 22
Sun Sun Sun Sun