Phuket Bangkok Maldivler 1-9 Haziran

Phuket Bangkok Maldivler 1-9 Haziran

Phuket Bangkok Maldivler Ramazan Bayramı Turu

Phuket Bangkok Maldivler Turu 1-9 Haziran
Qatar Hava Yolları ile 7 Gece 9 Gün
1-9 Haziran
Vizesiz Tur

1.GÜN İSTANBUL – PHUKET
Sabiha Gökçen  Havalimanı Dış Hatlar Terminali Qatar Havayolları kontuarında saat 11:30'da buluşma. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Hava Yolları QR242 tarifeli seferi ile saat 14:30'de Phuket'e hareket. Yerel saat ile  18:40 Doha varışa takiben yine Qatar Havayolları’nın QR8420 sefer sayılı uçuşu ile 20:00 de Phuket’e harek ediyoruz.Gece uçak yolculuğu.

2.GÜN PHUKET
Yerel saat ile sabah 06:55'de Phuket'e varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından yerel rehberimiz tarafından karşılanma ve özel aracımız ile otelinize transfer ve yerleşme. Dilerseniz otele check in öncesi ekstra olarak Phuket Adası turuna katılabilirsiniz. Konaklama otelimizde

3.GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Phi Phi Adaları turuna katılabilirler. Ünlü The Beach filminin ardından Phi Phi adaları Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden olmuştur. Phuket'de limandan bota binerek Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Fantasea Show Turu’na katılabilirler. 140 dönüm arsa üzerine kurulmuş olan bu eğlence merkezinin girişi çeşitli aktiviteler ile tam bir karnaval havasındadır. Cafeler, dükkanlar, mücevherciler, kostüm dükkanları, filler ile rengarenk bir yer sizleri bekliyor. Karnaval alanında geçirdiğiniz serbest zamanın ardından şovu izlemek üzere ana bölüm Fantasea of Kingdom (Fantazi Krallığı) bölümüne geçiyoruz. Akrobatlar, deneyimli dansçılar, illüzyon gösterileri, filler, tavuklar, keçiler, kuşların da eşlik ettiği keyifli bir gösteri izliyoruz. Bu şov Tayland'ın zengin ve büyülü mirasından etkilenerek, teknoloji ve özel efektlerden yararlanarak hazırlanımş görsel bir şölendir. Şovun ardından otelimize transfer ve geceleme
5.GÜN PHUKET-BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer ve yerel hava yolları ile Bangkok ucusu. 40’ta Bangkok’a varış Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Bangkok Şehir Turumuz başlıyor. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha heykeli, Oturan Buddha Heykeli (Altında Chakri Hanedanlığının ilk Kralı’nın külleri saklanır), Stupalar (mezar tasları), masaj okulu bulunan Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Otobüsümüzle ayrıca panoramik olarak göreceğimiz yerler; Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi. Gezinin ardından otele transferimiz gerçekleşiyor ve yerleşiyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği ekstra Seafood Market ve PatPong Gece Pazarı Gezisi’ne katılabilirler  (Ulaşım + Akşam Yemeği + RehberlikTur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
6.Gün    BANGKOK MALDİVLER
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış ve sonrasında havaalanına transfer. Maldivler uçuşumuz 4 saat 15 dakika sürecektir.Pasaportlarınızda en az 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. Uçakta size verilen küçük form doldurulacaktır. Varışın ardından pasaporttan geçiş. Bagajların alınması ve gümrükten geçiş. Maldivler’e alkollü içecek sokulması yasaktır. Sonrasında havaalanında otel görevlileri tarafından karşılanma ve otele transfer işlemleri.Konaklama otelinizde.
7.GÜN MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen Island Hopping- Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları sayfasındaverilmiştir ve otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz.  Konaklama  Otelinizde.

8.GÜN MALDİVLER
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "şnorkel" Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları sayfasındaverilmiştir ve otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz.  Konaklama Otelinizde.
9.GÜN MALDIVLER ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından Male havaalanına transfer ve sonrasında Qatar Hava Yolları’nın QR 673 seferi ile 10:20 de Doha’ya uçuş. Yerel saat ile 13:15 te varısın ardından QR 243 seferi ile 14:05 te İstanbul’a dönüş yolculuğu .Yerel saat ile 18:30 da varış ve turumuzun sonu


Tarih

Tur

İki Kişilik Oda Kişi Başı

Tek Kişilik Oda

İlave Yatak

01.06.2019

Phuket Sleep with me Hotel VB. /Bangkok Century Park Vb. /Maldivler Paradise İsland VB.

2,199.00 USD

2,849.00 USD

2,199.00 USD


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Hizmetler
Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 Belirtilen Otellerde Konaklama (Phuket ve Bangkok'da Oda Kahvaltı Konaklama ve Maldivler'de Yarım Pansiyon Konaklama)
 Havaalanı Vergileri
 Panaromik Şehir Turları (Bangkok'da yarım günlük panoramik şehir turu)
 Rehberlik Hizmetleri (Phuket ve Bangkok'da rehberlik hizmeti vardır. Maldivler'de rehberlik hizmeti yoktur. Sadece otel transferi yapılacaktır.)
 Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
Seyahat Güvence Paketi


Ekstra Turlar ve fiyatları değişiklik gösterebilir. Değişiklik olması durumunda rehberinizden güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Ekstra tur ödemleri tur esnasında rehbere yapılıyor

Yüzen Çarşı Turu 1400 Baht (02-12 Yaş 1100 Baht) 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Tekne + Rehberlik 
Teknede Akşam Yemeği 1600 Baht (02-12 Yaş 750 Baht) 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler : Ulaşım +Tekne’de Acik Bufe Aksam Yemegi + Rehberlik 
Rıce Barge Ve Bangkok Kanalları Turu 1300 Baht (02-12 Yaş 850 Baht) 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Teknede Alınacak Koktely İkramı + Rehberlik 
Bangkok Kanalları Turu 1250 Baht (02-12 Yaş 750 Baht)
Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Rehberlik 
Sıam Nıramıt Kültürel Show 1600 Baht (02-12 Yaş 1000 Baht) 
Ücrete Dahil Olan Hizmetler : Ulaşım + Show + Rehberlik
Sea Food Restorant Transferi Ve Pat Pong Gece Pazarı Turu 800 Baht (02-12 Yaş 400 Baht)
Dahil Olan Hizmetler: ulaşım + rehberlik 
Phuket Fantasea Show 2400 Baht (02-12 Yaş 2000 Baht) 
Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Park Girişi + Açık Büfe Akşam Yemeği + Rehberlik

Phı-Phı Adası Turu 2600 Baht (02-12 Yaş 1900 Baht)
Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Açık Büfe Öğle Yemeği + Rehberlik 
James Bond Adası Turu 2600 Baht (02-12 Yaş 1900 Baht) 
Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım + Öğle Yemeği +Kano Ucreti+ Rehberlik 
Phuket Turu 800 Baht (02-12 Yaş 400 Baht) 
Sımon Show 1400 Baht 
Phuket Fil Safarisi Turu 1100 Baht (02-12 Yaş 600 Baht)

 

Fiyata Dahil Olmayan HizmetlerEkstra Turlar

Kişisel Harcamalar
Seyahat Sigortası
Ekstra Turlar

TALEP FORMU

 
 
 
   
 
 
 

 
 

İleteceğiniz Talep formuna seyahat danışmanlarımız tarafından en kısa sürede yanıt verilecektir.


yorumlar

 • 20/09/2016
  ZAFER GÜNGÖREN
  Esra hanım ,Otel seçimimiz esnasında gösterdiğiniz ilgi, alakala ve sabır için sizlere çok teşekkür ederim. Maldivler tatilimiz süresince her şey çok güzel ve keyifliydi. Havalimanından otele kadarki ve yine otelden havalimanına kadarki bütün transferlerimiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Özellikle Deniz uçağındaki adalar manzarası müthişti. İnanılmaz anılar ile birlikte döndük.
 • 15/08/2016
  TUGCE TERZIOGLU
  Esra Hanım , Size çok teşekkür ederiz. Sayenizde harika bir otelde , harika bir balayı geçirdik. Hizmetiyle, yemekleriyle ve super odasıyla Constance Moofushi?den gercekten çok memnun kaldık. Maldivleri tercih eden herkese sizi önereceğim , çok teşekkürler ?
 • 28/03/2016
  Resat Tasel
  Çetin bey,Esra hn. merhabalar, Tatilimiz çok güzel geçti. Odamızın lokasyonu çok güzeldi. Sabah güneşini alıp; öğleden sonra serin ve gölgede olması iyiydi.. Tesis temiz ve yiyecek çeşit fazlaydı. Açık büfeler sürekli tamamlanıyordu. Tek eksik bizim odamız saat 14.00 gibi temizleniyordu. Ama bu da o kadar dikkate alınacak bir eksiklik değildi. Özellikle Mohamed Iqbal bizi havaalanında karşıladı ve tatil boyunca telefondan durumumuzu sordu. Kendisine dönüş günü teşekkür ettim.. Size de yardımlarınız için teşekkür ederiz. Selamlar..
 • 13/03/2016
  Fatih Kocamanoglu
  Merhaba Esra hanim Butun organizasyon tek kelimeyle harikaydi elinize emeginize saglik.tekrar gidecegiz insallah tesekkur ederim.hoscakalin.
 • 13/03/2016
  Ferahnaz Ozgul
  Esra Hanım burası cennet çok teşekkür ederizz ????????????????
 • 24/03/2015
  MURAT UTLU
  Esra Hanim Merhaba, Oncelikle onerdiginiz otel icin tesekkur ederim. Her sey cok guzeldi. Kesinlikle balayı çiftlerine önerilebilecek bir kaliteli bir otel.
 • 13/03/2016
  Fatih Kocamanoglu
  Merhaba Esra hanim Butun organizasyon tek kelimeyle harikaydi elinize emeginize saglik.tekrar gidecegiz insallah tesekkur ederim.hoscakalin.
 • 02/12/2014
  Barbara Höflechner and Tahsin Ahirzaman
  Dear Esra hanim, following our evaluation of the above mentioned hotel: my husband and I were perfectly satisfied with the hotel, the service, the beach and the board. Especially positive were: a) delicious and diversified food b) safe for free c) one free waterbottle per day d) waterboiler and coffe packages /tea bags in the room for free consumation e) very nice and polite staff f) beautiful house-reef Amendable are: a) evening animation - beat-music is very, very loud and can be heard till the other end of the bungalows. In in the end, this was a very recreative holiday - also thanks to the overnight stay in the hotel in Doha, for awaiting the next flight. We want once again thank you very heartly for your efforts and are looking forward to our next holiday with your agency. Sincerefully Barbara Höflechner and Tahsin Ahirzaman
 • 20/05/2014
  Erhan ugur
  Merhaba Çetin Bey, Kelimenin tam anlamıyla hayallerimizden bile öte bir balayı geçirdik, Male?ye indigimiz andan itibaren hersey tek kelimeyle harikaydı, Royal Island Resort dogasıyla ve tüm fasiliteleriyle sakin bir tatil için harika bir seçim, Tüm bilgilendirmeleriniz ve tavsiyeleriniz için çok tesekkürler, İlk fırsatta Mauritius ve Koh Samui için görüşmek üzere, *** Tekrar tekrar çok tesekkürler, Erhan Ugur
 • 16/02/2014
  Burcu Senol
  Merhaba Cetin bey size çok tesekkur ederiz. bize hayal bile edemeyeceğimizbir balayi yasattiginiz için ,mükemmel bir balayi gecirdik . dogasiyla deniziyle hizmeti ve guler yuzlu calisanlariyla paradise island resort muhteşem bir yer.bundan sonra size danismadan tatile gitmeyeceğimiz kesin.herşey için çok tesekkur ederiz.
 • 21/01/2014
  Hilal Turnacı/Sheraton Full Moon Maldives
  Esra hanım iyi günler;Sömestre tatilimiz çok iyi geçti. Doğru bilgilendirme ve yönlendirmeleriniz için sonsuz teşekkürler. Çocuklarımız ile birlikte gayet sakin ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Sheraton Full Moon otelin Beach villasında kalmamını önermiştiniz. çocuklu aileler için çok doğru bir seçin. Emeklerinize sağlık. Başka bir tatilde görüşmek üzere. Arkadaşlarımıza sizi tavsiye ediyoruz. Hoşçakalın
 • 18/11/2013
  Volkan Özbey/Filitheyo Island
  Cetin Merhaba. Biz döndük:) ellerine sağlık her zamanki gibi gayet keyifli ve güzel geçti. Artık Filitheyo Island dakilerle kanka olduk sanırım bu 5. gidişimiz oldu. konuşursan Mr.Ali'ye selamlarımı ilet. ayrıca Haziran 6-16 tarihlerine de aynı şekilde 2 oda rica ediyoruz. Çocuklar da cok seviyorlar bu adayı. Snorkel ve dalış için mükemmel her zamanki gibi. tekrar teşekkürler...
 • 28/12/2013
  Altay Çelikel / The Palm Beach Resort
  Çetin bey selam. Biliyorsunuz Maldivlere 6.gidişimiz. geçen sene Medhufushi Island dan çok memnun kalmıştım bu sene de Palm Beach resort çok iyiydi. Seneye yeni otel önerilerinizi bekliyoruz:) Herşey icin tekrar teşekkür ederiz.
 • 13/03/2014
  Gunay Sen / Anantara Dhigu Maldives
  Merhaba Cetin Bey,Tatilimiz olaganustu gecti. Hayatımın en keyifli gezisi idi. Servis kalitesi 10 numara idi. Donuste tripadvisora yazdım. Insallah seneye gitmek yine nasip olur... Dediginizde haklisiniz, dunyayı gezdim ama Anantara ile Maldiv baska bir dunya Cok tesekkur ederim. Bize guzel bir tatil yasattiginiz icin...
whatsapp