Sun Island Resort | Maldivler | Turu | Turları | Otel | Balayı | Erken Rezervasyon | Promosyonlar | İndirim
Maldivler Turu Türsab

+90 212 296 70 21

Maldivler
Hava Durumu:
hava durumu bugün
24.05.2018
Hava Durumu:
Hava Durumu yarın

Sun Island Resort

Sun Island Resort Maldivler, Villa Hotels zincirine bağlı 4 otelden ve Maldivler’in en büyük 5 yıldızlı otellerinden biridir. South Ari Atollde yer alan Sun Island Maldivler Male uluslararası havalimanına 107 kilometre mesafede olup transferler 30 dakikalık iç hat uçuş sonrası 10 dakikalık sürat motoru yolculuğu ile ulaşılır. South Ari Atoll’ün en güzel adalarından birine inşa edilmiş Sun Island Maldivler, toplam 426 adet Standart Beach Bunagalow, Superior beach bungalow ve water bungalowları ile misafirlerine YARIM PANSİYON konaklama seçeneği sunar. Misafirler arzu ettikleri takdirde ek ücret ödeyerek Tam pansiyon veya Her şey dahil konaklama seçeneklerine de sahiptir. Kalitesine göre oldukça ekonomik bir otel olan Sun Island Resort Maldivlerin en çok tercih edilen otellerinden biridir ve bu sebeple diğer otellere nazaran çok çeşitli aktivite imkanı sağlar. Özellikle çocuklu ailelere ve ekonomik Maldivler paketi isteyen misafirlerimize önerilir.
Bölge: South Ari Atoll
Transfer Şekli Sürat Motoru
Kategori
 
 

Yorumlar:r:

  • 22/05/2017 - Hüsnü Demirkan

    Esra Hanım Merhaba, Sitenizde nereye yazacağımı bulamadım ama, maldivler tatili çok güzeldi olumsuz diyebileceğim hiç bir durumla karşılaşmadık. En kısa zamanda tekrar gitmek istiyorum.
  • 20/09/2016 - ZAFER GÜNGÖREN

    Esra hanım ,Otel seçimimiz esnasında gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sabır için sizlere çok teşekkür ederim. Maldivler tatilimiz süresince her şey çok güzel ve keyifliydi. Havalimanından otele kadarki ve yine otelden havalimanına kadarki bütün transferlerimiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Özellikle Deniz uçağındaki adalar manzarası müthişti. İnanılmaz anılar ile birlikte döndük.

Benzer Oteller:

Sun Island Resort, Rezervasyon ve Talep Formu
   
     
 

MaldivlerTuru.com.tr’yi Arkadaşlarınla Paylaş

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun  

   
Taksit Seçenekleri

Maldivlerturu.com.tr ; Chetto Turizm ve Seyahat Hizmetleri LTD Şirketi bünyesinde hizmet veren ve sadece Maldivler’ e özel bir web sitesidir. Şirketimiz A Grubu (Belge No 8101) Tursab Seyahat acentesidir. Ayrıca Maldivler’in en eski yerel tur operatörlerinden biri olan Vista Maldives Company PVT LTD Şirketinin ; Türkiye , Rusya ve Avrupa temsilciliğini yürütmekteyiz.

Devamını Oku >
Cumhuriyet Cad. Sipahi Apt. No: 115/2 Harbiye/Şişli/İstanbul 34373 Türkiye T: +90 (212) 296 70 21 F: +90 (212) 291 50 22
Sun Sun Sun Sun