Maldivler Somestre Turu 2

Maldivler Somestre Turu 2

TÜRK HAVA YOLLARI İLE SÖMESTRE MALDİVLERTURU 5 GECE 7 GÜN
21-26 OCAK

1.Gün   20 OCAK İSTANBUL – CHECKIN

Atatürk Havalimanı dış hatlarkontuarında 20 Ocak gecesi 23:00 te buluşma. uçuşunuzdan 3 saat önce check-inişlemleri ve bagajların teslim edilmesi.
 
2.Gün   21 OCAK MALDİVLERE VARIŞ VE OTELE TRANSFER VEYERLEŞME
Türk Hava Yolları’nın TK 730 seferi ile 02:00 de Maldivler’ehareket. (pasaportlarınızda seyahat dönüş tarihinden itibaren minimum 6 aygeçerlilik süresi olması gerekmektedir. Maldivler’e 30 güne kadar yapılanseyahatlerde vize gerekmez ancak gidiş-dönüş uçak bileti ve otel konfirmasyonbelgesi olması gerekir) Türk Hava Yolları direk uçuşu.direk uçuş 8 saatürecektir. Yerel saat ile 12:05 te  Maldivler’e varış. Uçakta size verilen küçükform doldurulacaktır. Varışın ardından pasaporttan geçiş. Bagajların alınmasıve gümrükten geçiş. Maldivler’e alkollü içecek sokulması yasaktır. Sonrasındahavaalanında otel görevlileri tarafından karşılanma ve otele transferişlemleri. Maldiv Otellerinde otelin konumu ve mesafesine göre 3 ayrı transferşekli bulunmaktadır. Transfer sonrası otele varış. Odalara check in vesonrasında konaklama otelinzde.

3.Gün   22 OCAK MALDİVLER-ISLANDHOPPING TURU

Sabah kahvaltısının ardındanserbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşinkeyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen IslandHopping- Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve MaldivlerEkstra Turları sayfasında verilmiştir ve otel resepsiyonundan satınalabilirsiniz.  Konaklama  Otelinizde.

4.Gün   23 OCAK MALDİVLER-SNORKEL TURU

Sabah kahvaltısının ardındanserbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşinkeyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen"şnorkel" Turuna katılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda veMaldivler Ekstra Turları sayfasında verilmiştir ve otel resepsiyonundan satınalabilirsiniz.  Konaklama Otelinizde.

5.Gün   24 OCAK MALDİVLER-SUNSET CRUISE TURU

Sabah kahvaltısının ardındanserbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşinkeyfini çıkarabilirsiniz ya daotel tarafından ekstra olarak düzenlenen "Sunset Cruise" Turunakatılabilirsiniz. Bu turun detayları aşağıda ve Maldivler Ekstra Turları sayfasındaverilmiştir ve otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama Otelinizde.

6.Gün   25 OCAK MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardındanserbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşinkeyfini çıkarabilirsiniz. Konaklamaotelinizde.

7.Gün   26 OCAK MALDİVLER DÖNÜŞYOLCULUĞU

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. 12:00 deodaların boşaltılması. Uçuşunuzdan 3 saat önce Male havaalanına transfer vesonrasında Türk Hava Yolları’nın TK 731 seferi ile 23:45 te Türkiye’ye dönüşyolculuğu .

8.Gün   27 OCAK MALDİVLER DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Yerel saat ile 06:25 te İstanbul Atatürk Havalimanına varışve turumuzun sonu. İyi bir tatil geçirdiğinizi umarız. Türkiye’ye hoşgeldiniz
THY ile Maldivler 5 Gece Konaklamalı SÖMESTRE Paket 21-26 OCAK (FİYATLAR USD BAZINDADIR)

Otel Adı

Oda Tipi

Pansiyon

Iki Kişilik Odada Kişi Başı

3.Kişi Fiyatı

2-12 Yaş Çocuk

0-2 Yaş Bebek

Paradise Island

Beach Bungalow

Yarım Pansiyon

1999

1900

1500

300

Sun Island

Water Bungalow

Yarım Pansiyon

2750

2300

1700

300

Royal Island

Beach Bungalow

Yarım Pansiyon

2450

2100

1500

300

Anantara Dhigu

Sunrise Beach Villa

Yarım Pansiyon

3500

3300

1000

300

Sunrise Water Suite

Yarım Pansiyon

3800

3600

1000

300

LUX South Ari Atoll

Beach Villa

Yarım Pansiyon

3500

3300

1000

300

Water Villa

Yarım Pansiyon

3800

3600

1000

300


FİYATA DAHİL HİZMETLER

Türk Hava yolları ile İstanbul Maldivler İstanbul ekonomisınıfı uçuşları
Seçilen Maldivler otelinde 5 gece konaklama
Seçilen otele göre yemekler
Maldivler 'de yetkilimiz tarafından karşılanma
Maldivler otel transferi(otel seçimine göre sürat motoru, deniz uçağı veya İçhat uçuş+sürat motoru şeklinde.
Mecburi Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ekstra turlar
İçecekler
Kişisel harcamalar

MALDİVLER EKSTRATURLARI AÇIKLAMALARI

SnorkelSafari Turu ; Maldivler turunda profesyonel dalış deneyimi,olmaksızın yapılabilecek en ucuz ve ekonomik tur olan şnorkel turundaçoğuotelde; palet, gözlük ve şnorkelden oluşan ekipmanı ücretsiz olarak ya daçok cüzi ücret karşılığında dalış merkezinden temin edebilirsiniz. Yanınızdagötürmenize gerek yoktur.  Dilersenizotelin etrafındaki mercanlarda ücretsiz olarak ya da otelin günlük sabah veakşam düzenlediği turlara katılarak– bu turlar otele göre 15-50 usd arasındaücretlendirilir- bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle belirtmeliyiz kiscuba dalış yapmasanız bile dünyanın en zengin su altı yaşamına ev sahipliğiyapan Maldivlerdeki çok çeşitli balık ve mercan çeşitlerini keşfedebilir ve sualtı yaşamının derinliklerine kendinizi bırakabilirsiniz. Su Altı yaşamının ilginiziçekeceğine hiç süphe yok…

ScubaDalış – Scuba Diving Turu ; dünyanın en önemli dalış merkezi olanMaldivler’de özellikle Padi belgesi olan profesyonel dalgıç misafirlerimiz içintüm otellerde lisanlı dalış merkezleri bulunmaktadır. Her türlü dalış ekipmanıbu merkez tarafından karşılanır ve scuba dalış turları her gün düzenlenir.Maldivler’e seyahatinizin asıl sebebi dalış ise dalış paketlerini sizin içintemin edebiliriz. Eğer geçerli dalış lisansınız yok ise tüm tesislerde yetkilihocalardan eğitimi almak koşulu ile uluslara arası geçerliliğe sahip belgenizialabilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki bu kurslar yaklaşık 4-5 gün sürmektedir.Scuba dalış turları her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzereprofesyoneldalışçılar eşliğinde düzenlenir

GeceBalık Avı (Night Fishing) ; çoğu otelde her gün veya bazı otellerdegünaşırı olmak üzere düzenlenen bu tur, akşam 17:30 da buluşma ile başlarveyerel tekneler ve yetkililer eşliğinde 18:00 de adanın çevresindekimercanların dışına çıkılır. Yaklaşık 2 saat sürer ve dönüşte akşam yemeğineyetişilir. Balık tutmanın yanı sıra muhteşem gün batımına şahit olursunuz.Balık tutma konusunda tecrübeli olmanıza gerek yoktur keza yetkililer sizeöğretirler vehatta oltaya yemleri bile kendileri takarlar. Şansınız yaver giderse,blue fish, groupper, jack Fish ve Baracuda gibi balıkları bileavlayabilirsiniz. Dilerseniz yakaladığınız balıkları cüzi bir ücretkarşılığında ertesi gün size özel olarak hazırlatabilir veya dilerseniz denizegeri bırakırsınız. Seçim size ait…

BüyükBalık Avı (Big Game Fishing) ; Özellikle profesyoneller veciddi balıkçılar için heyecanlı ve eğlenceli bir turdur. Oldukça pahalıdır.Ortalama tekne kirası 100-1200 usd civarında olup tekneyi 6 kişiye kadarkiralayabilirsiniz. Profesyonel donanımlı tekne ve ekipman ve yetkililereşliğinde açık denizdeyapılan tur sabah erken veya akşam olmak üzere ikitürlüdür. Sabah çıkmanızı tavsiye ederiz. Maldivler büyük balıklar konusundaoldukça verimlidir ve buturda genelde yakalanan balık türleri Tuna, kılıçbalığı, marlin veya köpekbalığıdır.

AdaGezisi ve Yerel Maldivler Köyü (Island Hopping);bildiğiniz gibi Maldiv Adaları sadece otellerden oluşmaz. Bu küçük adalarınönemli bir bölümünde Maldiv köyleri bulunur. Island Hopping turu, sabahkahvaltısından sonra başlar ve hangi atollde iseniz yakınlardaki bir Maldivköyünde yerellerin yaşayışlarını görmek için mola verilir. Sonrasında küçük biradada karaya çıkılır ve burada piknik yapılır. Yüzme, güneşlenme ve şnorkelmolası verildikten sonra otele geri dönülür. Tam günlük bir turdur.

GünBatımında Tekne Gezisi (Sunset Cruise) ; Akşam düzenlenen bu turdalüks yatlar ile gün batımını tekneden izlemek için yola çıkılır. Özelliklebalayı çiftleri için önerdiğimiz bu tur oldukça romantiktir ve akşam yemeğindenönce otele dönülür. Tur esnasında çeşitli ikramlar sizi bekliyor.

MaleAdası Gezisi - Male Shopping ; Özellikle Male’ye yakıntesislerde konaklayan   günlük Male adasıgezisini içeren bir turdur. Male adası 2,5 kilometrekare büyüklüğünde veyaklaşık 80 bin kişiye ev sahipliği yapmakta olup Maldivler Cumhuriyeti’ninbaşkentidir. Alışveriş yapmak ve dünyanın en ilginç ve küçük başkentini görmekisteyen misafirlerimiz için önerilir ancak kısa süreli kalışlarda bizcevaktinizi tesislerde geçirmek daha mantıklıdır. Keza  tesislerdeki dükkanlarda Male’de bulacağınızher ürün benzer fiyatlarla hizmetinizdedir. Ayrıca hediyelik eşyaalışverişinizi dönüş günü havaalanındaki duty free den de yapabilirsiniz.

Spave Masaj ; Bu servisi tur olarak adlandırmak ne derece doğrudur tartışılırancak kesin olan bir şey varsa o da hemen hemen tüm tesislerde bulunan Spa veMasaj merkezleri, Maldivler turuna katılan tüm misafirler için olmazsaolmazdır. Dünyaca ünlü spa merkezleri tarafından çalıştırılan bu merkezlerdeBali, Thai usulü masajlar oldukça çeşitli alternatifler ile hizmetinizdedir.Mutlaka denemelisiniz.

Yunusİzleme Turu (Dolphin Watching) ; Bu tur da aynı sunsetCruise gibi akşama doğru başlar ve ada yakınlarında açıkta yunusları izlemekiçin düzenlenir. Çoğunlukla yunuslar görülür ve açıkçası düşük ihtimalde olsabazen şanssız olabilirsiniz. Ancak yunusları tekneniz ile beraber yüzerken vesizi eğlendirmek için gruplar halinde şovlar yaparken çok hoş vakitgeçireceğinizi söyleyebiliriz.

Yukarıdaki turlar hakkındakigörselleri ve videoları sitemizin GALERI bölümünde görebilirsiniz.

Maldivlerseyahatiniz ile ilgili her türlü soru ve istekleriniz için satışsorumlularımızdan bilgi alabilirsiniz.

TALEP FORMU

 
 
 
   
 
 
 

 
 

İleteceğiniz Talep formuna seyahat danışmanlarımız tarafından en kısa sürede yanıt verilecektir.


yorumlar

 • 20/09/2016
  ZAFER GÜNGÖREN
  Esra hanım ,Otel seçimimiz esnasında gösterdiğiniz ilgi, alakala ve sabır için sizlere çok teşekkür ederim. Maldivler tatilimiz süresince her şey çok güzel ve keyifliydi. Havalimanından otele kadarki ve yine otelden havalimanına kadarki bütün transferlerimiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Özellikle Deniz uçağındaki adalar manzarası müthişti. İnanılmaz anılar ile birlikte döndük.
 • 15/08/2016
  TUGCE TERZIOGLU
  Esra Hanım , Size çok teşekkür ederiz. Sayenizde harika bir otelde , harika bir balayı geçirdik. Hizmetiyle, yemekleriyle ve super odasıyla Constance Moofushi?den gercekten çok memnun kaldık. Maldivleri tercih eden herkese sizi önereceğim , çok teşekkürler ?
 • 28/03/2016
  Resat Tasel
  Çetin bey,Esra hn. merhabalar, Tatilimiz çok güzel geçti. Odamızın lokasyonu çok güzeldi. Sabah güneşini alıp; öğleden sonra serin ve gölgede olması iyiydi.. Tesis temiz ve yiyecek çeşit fazlaydı. Açık büfeler sürekli tamamlanıyordu. Tek eksik bizim odamız saat 14.00 gibi temizleniyordu. Ama bu da o kadar dikkate alınacak bir eksiklik değildi. Özellikle Mohamed Iqbal bizi havaalanında karşıladı ve tatil boyunca telefondan durumumuzu sordu. Kendisine dönüş günü teşekkür ettim.. Size de yardımlarınız için teşekkür ederiz. Selamlar..
 • 13/03/2016
  Fatih Kocamanoglu
  Merhaba Esra hanim Butun organizasyon tek kelimeyle harikaydi elinize emeginize saglik.tekrar gidecegiz insallah tesekkur ederim.hoscakalin.
 • 13/03/2016
  Ferahnaz Ozgul
  Esra Hanım burası cennet çok teşekkür ederizz ????????????????
 • 24/03/2015
  MURAT UTLU
  Esra Hanim Merhaba, Oncelikle onerdiginiz otel icin tesekkur ederim. Her sey cok guzeldi. Kesinlikle balayı çiftlerine önerilebilecek bir kaliteli bir otel.
 • 13/03/2016
  Fatih Kocamanoglu
  Merhaba Esra hanim Butun organizasyon tek kelimeyle harikaydi elinize emeginize saglik.tekrar gidecegiz insallah tesekkur ederim.hoscakalin.
 • 02/12/2014
  Barbara Höflechner and Tahsin Ahirzaman
  Dear Esra hanim, following our evaluation of the above mentioned hotel: my husband and I were perfectly satisfied with the hotel, the service, the beach and the board. Especially positive were: a) delicious and diversified food b) safe for free c) one free waterbottle per day d) waterboiler and coffe packages /tea bags in the room for free consumation e) very nice and polite staff f) beautiful house-reef Amendable are: a) evening animation - beat-music is very, very loud and can be heard till the other end of the bungalows. In in the end, this was a very recreative holiday - also thanks to the overnight stay in the hotel in Doha, for awaiting the next flight. We want once again thank you very heartly for your efforts and are looking forward to our next holiday with your agency. Sincerefully Barbara Höflechner and Tahsin Ahirzaman
 • 20/05/2014
  Erhan ugur
  Merhaba Çetin Bey, Kelimenin tam anlamıyla hayallerimizden bile öte bir balayı geçirdik, Male?ye indigimiz andan itibaren hersey tek kelimeyle harikaydı, Royal Island Resort dogasıyla ve tüm fasiliteleriyle sakin bir tatil için harika bir seçim, Tüm bilgilendirmeleriniz ve tavsiyeleriniz için çok tesekkürler, İlk fırsatta Mauritius ve Koh Samui için görüşmek üzere, *** Tekrar tekrar çok tesekkürler, Erhan Ugur
 • 16/02/2014
  Burcu Senol
  Merhaba Cetin bey size çok tesekkur ederiz. bize hayal bile edemeyeceğimizbir balayi yasattiginiz için ,mükemmel bir balayi gecirdik . dogasiyla deniziyle hizmeti ve guler yuzlu calisanlariyla paradise island resort muhteşem bir yer.bundan sonra size danismadan tatile gitmeyeceğimiz kesin.herşey için çok tesekkur ederiz.
 • 21/01/2014
  Hilal Turnacı/Sheraton Full Moon Maldives
  Esra hanım iyi günler;Sömestre tatilimiz çok iyi geçti. Doğru bilgilendirme ve yönlendirmeleriniz için sonsuz teşekkürler. Çocuklarımız ile birlikte gayet sakin ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Sheraton Full Moon otelin Beach villasında kalmamını önermiştiniz. çocuklu aileler için çok doğru bir seçin. Emeklerinize sağlık. Başka bir tatilde görüşmek üzere. Arkadaşlarımıza sizi tavsiye ediyoruz. Hoşçakalın
 • 18/11/2013
  Volkan Özbey/Filitheyo Island
  Cetin Merhaba. Biz döndük:) ellerine sağlık her zamanki gibi gayet keyifli ve güzel geçti. Artık Filitheyo Island dakilerle kanka olduk sanırım bu 5. gidişimiz oldu. konuşursan Mr.Ali'ye selamlarımı ilet. ayrıca Haziran 6-16 tarihlerine de aynı şekilde 2 oda rica ediyoruz. Çocuklar da cok seviyorlar bu adayı. Snorkel ve dalış için mükemmel her zamanki gibi. tekrar teşekkürler...
 • 28/12/2013
  Altay Çelikel / The Palm Beach Resort
  Çetin bey selam. Biliyorsunuz Maldivlere 6.gidişimiz. geçen sene Medhufushi Island dan çok memnun kalmıştım bu sene de Palm Beach resort çok iyiydi. Seneye yeni otel önerilerinizi bekliyoruz:) Herşey icin tekrar teşekkür ederiz.
 • 13/03/2014
  Gunay Sen / Anantara Dhigu Maldives
  Merhaba Cetin Bey,Tatilimiz olaganustu gecti. Hayatımın en keyifli gezisi idi. Servis kalitesi 10 numara idi. Donuste tripadvisora yazdım. Insallah seneye gitmek yine nasip olur... Dediginizde haklisiniz, dunyayı gezdim ama Anantara ile Maldiv baska bir dunya Cok tesekkur ederim. Bize guzel bir tatil yasattiginiz icin...