Seyseller 4 - Doha 3 Turu

Seyseller 4 - Doha 3 Turu

Seyşeller  4 Gece & Doha 3Gece
Her Hafta Cumartesi Günü Hareket

 

1.Gün    İstanbul- Atatürk HavaLimanı

Havalimanı dış hatlarterminalinde  saat 17.00’de buluşma .QatarHavayolları’nın QR246 sefer sayılı uçuşu ile Saat  19:45’de Doha’ya Hareketve saat 23.50’deDoha’ya varış.

2.Gün Seyşeller

Kısa bir aktarma süresinin ardındanQatar Havayollarının QR678 Sefer sayılı uçuşu ile saat 02.00’de Mahe adasınahareket. Yerel saat ile 08:35 da varışın ardından pasaport ve gümrük işlemlerisonrası yerel yetkilimiz tarafından karşılanma ve otelinize transfer.

Tüm gün serbest zaman ,dileyenmisafirlerimiz  dinlenme süresininardından ekstra olarak düzenlenecek Mahe Adası Turuna Katılabilirler.( Maheadası Otellerinde konaklayan misafirlerimiz için geçerlidir)

Mahe Adası Turu : Sabahsaatlerinde klimalı tur minibüsü ile yapılacak Mahe Adası turumuzda Seyşellerinen büyük ve kalabalık adası Mahe’nin etkileyici güzelliği ve çeşitliliğini keşfedeceğiz.Başken Victoria gezisi ile başlayacak turumuzda, ingilizce konuşan rehberimizile Victoria Saat Kulesi, rengarenk Sir Selwyn Clark pazarı gezilecek ve Şeyşellerkültürü tanıtılacaktır. Sonrasında Sans Souci tepe yollarında ormanların ve çaytarlalarının arasından devam edecek yolculuğumuzda Mission Lodge’da molaverilecektir. Tepede eşsiz sahil manzarası eşliğinde yerel restoranda açık büfeolarak alınacak öğle yemeğimizin ardından güney plajlarına Doğru turumuz devamedecektir. Mahe adasının küçük beyaz kumsallarını keşfederek süren yolculuğumuzBaharat bahçesinde mola ile sürecek ve rehberlerden sadece Seyşeller’e özelolan bitkilerin detaylarını dinleyeceksiniz. Sonrasında Seyşeller yerel kültürünütanıyabileceğiniz bir köyde alışveriş molası ve sonrasında turumuzun sonu. Akşamyemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün Seyşeller- Reef SafariTekne Turu

Sabah kahvaltısının ardından tümgün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz otelin plajında deniz kum ve güneşinkeyfini çıkarabilir ya da ekstra olarak düzenlenecek Reef Safari Tekne turunakatılabilirler.

Reef Safari Tekne Turu

Bu tam günlük turumuzda, Mahe’niniç adalarına doğru Sainte Anne Marine parkını keşfe çıkıyoruz. Otelinizdenlimana transferinizin ardından altı cam olan tekneler ile turumuz başlıyor.Gezi esnasında cam tabandan Şeyşeller denizlerinin engin su altızenginliklerini izleyebilirsiniz. Sonrasında adalardan birinde snorkel yapmak içinmola veriyoruz.  Ardından teknede alacağımızöğle yemeğinin sonrasında küçük botlarla karaya çıkıyoruz ve Serbest zaman. Busüre esnasında turkuaz suların ve beyaz kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz veadada trekking yapabilirsiniz. Öğleden sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor veturumuzun sonu. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.Gün  Seyşeller

Sabah kahvaltısının ardından tümgün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz otelin plajında deniz kum ve güneşinkeyfini çıkarabilir ya da ekstra olarak düzenlenecek Praslin ve La Digue AdasıTuru. (Praslin adasında konaklayan misafirlerimiz için geçerlidir )

Praslin ve La Digue Adası turu

Seyşeller'in en ünlü geziyerlerinden birini içeren bu tur sizi, bu bölgenin sıra dışı çeşitliliği iletanıştıracaktır. Seyşeller'in ikinci büyük adası olan Praslin'e vardığınızda,sizlere muhteşem Coco de Mer'in anavatanı olan ve bir zamanlar Cennet Bahçesi'ninanavatanı olduğuna inanılan,  efsaneviVallée de Mai'ye doğru eşlik edeceğiz. Burada rehber eşliğinde toprağından, ağaçtepelerine kadar hayat fışkıran, ilk asırlardan kalma bir ormanda yapılacakolan turda; dünyanın en ağır cevizinin, asırlık yüksek palmiyelerde nasıl yetiştiğineşahit olacaksınız ve bunların anlamlı şekilleri etrafında yayılmış olanfantastik efsaneler duyacaksınız. Ayrıca burası Seyşeller’e özgü BlackParrot(Siyah Papağana da) ev sahipliği yapmaktadır. Sonrasında geleneksel biryelkenliye binerek La Digue adasına geçeceğiz. Zamanın ve eski geleneklerinadeta donduğu bu yerde, adaların eski tipteki iskelesine vardığınızda, sizlereferahlamanız için yeni toplanmış taze Hindistan cevizleri sunacağız.  L'Union Estate'e yapacağımız turda, Hindistancevizinin etli kısmı(kopra)'nın fırında kurutuluşunu ve üretim sırlarını görecek  koprayı hala sıcakken tatma imkanı bulacaksınız.Bir yandan Hindistan cevizi yağının nasıl yapıldığını öğrenirken, diğertaraftan  dev kaplumbağa kafesini vemimari harikası Dikim Evi'ni göreceksiniz. Anse Source D'Argent Plajı yanındakifotoğraf durağımızda, göreceğiniz manzara, duru turkuaz sular ve asırlık granitkayalarla çerçevelenmiş sıra dışı kumsallar ,nefesinizi kesecek. Praslin ve Mahé'yedönmeden önce size kumsalın tadını çıkarmanız için boş vakit  imkanı sunacağız. Kumsalda geçireceğiniz öğledensonranın ardından"Loutier Coco" 'da, lezzetli bir Creole açık büfesisizin için servise açılacak. Bu tura katılırken, Plaj giysileri / Tişört ve şortgibi hafif giyecekler ile rahat yürüyüş ayakkabıları veya spor ayakkabılarıalmanız önerilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Gün Seyşeller

Sabah kahvaltının ardındanbembeyaz kumlarla çevrili plajlarda, muhteşem turkuaz denizde  keyifli anılar biriktirmeye devam ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.Gün Seyşeller- Doha

Sabah kahvaltısının ardından Odalarınızısaat 12.00’de boşaltarak transfer saatinize kadar otelde vakitgeçirebilirsiniz. Otelinizin belirleyeceği saat’de havaalanına transfer. (Praslin adasında kalan misafirlerimizin transferleri iç hat uçuş saatlerinebağlı olarak yapılacaktır ) Pasaport ve Bagaj işlemlerinizin ardından Qatar Havayolları’nınQR679 sefer sayılı uçuş’u ile saat 18.10’da Doha’ya hareket,keyifli bir uçuşunardından saat 22.45’de varış ve otelinize transfer .Geceleme otelinde

7.Gün Doha

Sabah kahvaltı sonrası tüm gnünserbest zaman .Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan  Qatar Şehir turuna katılabilirler (4 saat) Buturumuz Sahil bölgesinden başlayıp görülecek yerler arasında muhteşem sahilyolu (Corniche) , Kral Emir Sarayı , eski liman , İslam sanatları müzesi , veDoha`nın en büyük yöresel marketi olan (Soug Wagif) bulunmaktadır. Aynı zamandamuhteşem mücevherler ve altınları bulabileceğiniz (Gold Soug) da bu yapının içerisindedir.Birsonraki durağımız Katara kültürel köyüdür. Burada göreceğimiz tarihi vesanatsal yapılar sizi islam coğrafyasının büyüsüyle başbaşa bırakacaktır. Enson durağımız ise İnci adasısır. Bu el yapımı adada bulunan birçok markasayesinde alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Tur bitiminde otelimizetransfer ve geceleme otelimizde.

8.Gün –Doha

Sabah kahvaltısının ardından tümgün serbest zaman . Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenen Çöl safarituruna katılabilirler. Bu turumuzda Arazi araçları ile uçsuz bucaksız Qatar çöllerindemuhteşem bir macera yaşayacaksınız. Çöle kıyısı olan İnland denizi kıyısına ulaştığınızdaise unutulmayacak fotoğraflar çekebilir ve bu görkemli manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.Tur bitimi otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz ile Qatar’ın Maldivleriolan Banana Island ekstra turuna katılabilirler. Tekne ile yaklaşık 45 dakikalıkmesafede olan bu ada sizleri Maldivlerde hissettirecektir. Ada da alacağımızyemek sonrası otelimize geri dönüyoruz ve geceleme otelimizde

10.Gün Doha & İstanbul  

Sabah Otelde alınacak kahvaltınınardından havalimanına transfer . Qatar Havayollarının QR245 Sefer Sayılı uçuşuile Saat 13.35’de İstanbul’a hareket yaklaşık 4 saat süren yolculuğun ardındandansaat 18.20 ‘de İstanbul’a varış ve turumuzun Sonu .Bir sonraki seyahatanizde görüşmeküzere.


4* Oteller

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

Her Hafta Cumartesi Hareketli

Coral Strand (Mahe Adası) Standart Oda

Centro Capital Doha vb.Standart Oda

1399 Euro

 

     1699 Euro

 1349 Euro

150 Euro

5* Oteller

 

 

 

 

Her Hafta Cumartesi Hareketli

Savoy Seychelles (Mahe Adası)-Standart Otel

Millenium Hotel Doha vb. –standart Oda

1899 Euro

 

2299 Euro

 1849 Euro

150 Euro

5* Oteller

 

 

 

 

Her Hafta Cumartesi Hareketli

Contance Efelia  (Mahe Adası)-Junior Suite

Millenium Hotel Doha vb. –standart Oda

2.099 Euro

 

2.399 Euro

 2.049 Euro

150 Euro

5* Oteller

 

 

 

 

Her Hafta Cumartesi Hareketli

Contance Lemuira   (Praslin Adası)-Junior Suite

Millenium Hotel Doha vb. –standart Oda

2.899 Euro

 

3.099 Euro

 2.849 Euro

150 Euro


Fiyata Dahil Hizmetler

Qatar  Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüşuçak bileti ve vergiler

Tercih edeceğiniz otellerde belirtilenpansiyon tipinde konaklama

Havalimanı otel transferleri

Mesleki sorumluluk sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı (15 TL )

Kişisel harcamalar

Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata dahil olduğu belirtilmeyentüm hizmetler

 

 

 

 

 

TALEP FORMU

 
 
 
   
 
 
 

 
 

İleteceğiniz Talep formuna seyahat danışmanlarımız tarafından en kısa sürede yanıt verilecektir.


yorumlar

 • 20/09/2016
  ZAFER GÜNGÖREN
  Esra hanım ,Otel seçimimiz esnasında gösterdiğiniz ilgi, alakala ve sabır için sizlere çok teşekkür ederim. Maldivler tatilimiz süresince her şey çok güzel ve keyifliydi. Havalimanından otele kadarki ve yine otelden havalimanına kadarki bütün transferlerimiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Özellikle Deniz uçağındaki adalar manzarası müthişti. İnanılmaz anılar ile birlikte döndük.
 • 15/08/2016
  TUGCE TERZIOGLU
  Esra Hanım , Size çok teşekkür ederiz. Sayenizde harika bir otelde , harika bir balayı geçirdik. Hizmetiyle, yemekleriyle ve super odasıyla Constance Moofushi?den gercekten çok memnun kaldık. Maldivleri tercih eden herkese sizi önereceğim , çok teşekkürler ?
 • 28/03/2016
  Resat Tasel
  Çetin bey,Esra hn. merhabalar, Tatilimiz çok güzel geçti. Odamızın lokasyonu çok güzeldi. Sabah güneşini alıp; öğleden sonra serin ve gölgede olması iyiydi.. Tesis temiz ve yiyecek çeşit fazlaydı. Açık büfeler sürekli tamamlanıyordu. Tek eksik bizim odamız saat 14.00 gibi temizleniyordu. Ama bu da o kadar dikkate alınacak bir eksiklik değildi. Özellikle Mohamed Iqbal bizi havaalanında karşıladı ve tatil boyunca telefondan durumumuzu sordu. Kendisine dönüş günü teşekkür ettim.. Size de yardımlarınız için teşekkür ederiz. Selamlar..
 • 13/03/2016
  Fatih Kocamanoglu
  Merhaba Esra hanim Butun organizasyon tek kelimeyle harikaydi elinize emeginize saglik.tekrar gidecegiz insallah tesekkur ederim.hoscakalin.
 • 13/03/2016
  Ferahnaz Ozgul
  Esra Hanım burası cennet çok teşekkür ederizz ????????????????
 • 24/03/2015
  MURAT UTLU
  Esra Hanim Merhaba, Oncelikle onerdiginiz otel icin tesekkur ederim. Her sey cok guzeldi. Kesinlikle balayı çiftlerine önerilebilecek bir kaliteli bir otel.
 • 13/03/2016
  Fatih Kocamanoglu
  Merhaba Esra hanim Butun organizasyon tek kelimeyle harikaydi elinize emeginize saglik.tekrar gidecegiz insallah tesekkur ederim.hoscakalin.
 • 02/12/2014
  Barbara Höflechner and Tahsin Ahirzaman
  Dear Esra hanim, following our evaluation of the above mentioned hotel: my husband and I were perfectly satisfied with the hotel, the service, the beach and the board. Especially positive were: a) delicious and diversified food b) safe for free c) one free waterbottle per day d) waterboiler and coffe packages /tea bags in the room for free consumation e) very nice and polite staff f) beautiful house-reef Amendable are: a) evening animation - beat-music is very, very loud and can be heard till the other end of the bungalows. In in the end, this was a very recreative holiday - also thanks to the overnight stay in the hotel in Doha, for awaiting the next flight. We want once again thank you very heartly for your efforts and are looking forward to our next holiday with your agency. Sincerefully Barbara Höflechner and Tahsin Ahirzaman
 • 20/05/2014
  Erhan ugur
  Merhaba Çetin Bey, Kelimenin tam anlamıyla hayallerimizden bile öte bir balayı geçirdik, Male?ye indigimiz andan itibaren hersey tek kelimeyle harikaydı, Royal Island Resort dogasıyla ve tüm fasiliteleriyle sakin bir tatil için harika bir seçim, Tüm bilgilendirmeleriniz ve tavsiyeleriniz için çok tesekkürler, İlk fırsatta Mauritius ve Koh Samui için görüşmek üzere, *** Tekrar tekrar çok tesekkürler, Erhan Ugur
 • 16/02/2014
  Burcu Senol
  Merhaba Cetin bey size çok tesekkur ederiz. bize hayal bile edemeyeceğimizbir balayi yasattiginiz için ,mükemmel bir balayi gecirdik . dogasiyla deniziyle hizmeti ve guler yuzlu calisanlariyla paradise island resort muhteşem bir yer.bundan sonra size danismadan tatile gitmeyeceğimiz kesin.herşey için çok tesekkur ederiz.
 • 21/01/2014
  Hilal Turnacı/Sheraton Full Moon Maldives
  Esra hanım iyi günler;Sömestre tatilimiz çok iyi geçti. Doğru bilgilendirme ve yönlendirmeleriniz için sonsuz teşekkürler. Çocuklarımız ile birlikte gayet sakin ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Sheraton Full Moon otelin Beach villasında kalmamını önermiştiniz. çocuklu aileler için çok doğru bir seçin. Emeklerinize sağlık. Başka bir tatilde görüşmek üzere. Arkadaşlarımıza sizi tavsiye ediyoruz. Hoşçakalın
 • 18/11/2013
  Volkan Özbey/Filitheyo Island
  Cetin Merhaba. Biz döndük:) ellerine sağlık her zamanki gibi gayet keyifli ve güzel geçti. Artık Filitheyo Island dakilerle kanka olduk sanırım bu 5. gidişimiz oldu. konuşursan Mr.Ali'ye selamlarımı ilet. ayrıca Haziran 6-16 tarihlerine de aynı şekilde 2 oda rica ediyoruz. Çocuklar da cok seviyorlar bu adayı. Snorkel ve dalış için mükemmel her zamanki gibi. tekrar teşekkürler...
 • 28/12/2013
  Altay Çelikel / The Palm Beach Resort
  Çetin bey selam. Biliyorsunuz Maldivlere 6.gidişimiz. geçen sene Medhufushi Island dan çok memnun kalmıştım bu sene de Palm Beach resort çok iyiydi. Seneye yeni otel önerilerinizi bekliyoruz:) Herşey icin tekrar teşekkür ederiz.
 • 13/03/2014
  Gunay Sen / Anantara Dhigu Maldives
  Merhaba Cetin Bey,Tatilimiz olaganustu gecti. Hayatımın en keyifli gezisi idi. Servis kalitesi 10 numara idi. Donuste tripadvisora yazdım. Insallah seneye gitmek yine nasip olur... Dediginizde haklisiniz, dunyayı gezdim ama Anantara ile Maldiv baska bir dunya Cok tesekkur ederim. Bize guzel bir tatil yasattiginiz icin...