Fenomen Uzakdoğu ve Maldivler

Fenomen Uzakdoğu ve Maldivler

‘nu (25 Euro) düzenliyoruz. Turumuzda fotoğraftutkunlarının uğrak noktası olan Phuket‘in güneyucundaki manzara tepelerinde, gün batımını Phuket‘in en güzel adalarının, koy ve plajlarının manzaraları ile birlikte fotoğraflayabileceğimiz ve gözlemleyebileceğimiz çevre gezimizi düzenliyoruz. Sonrasında otelimize transfer veserbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde Phuket‘in dünyaca ünlü gece hayatınıdilerseniz şehir merkezindeki barlar sokağında, dilerseniz  rehberinize danışarak yemekli ya da yemeksizorganize edilebilecek Fantasea Show, Simon Cabaret Show, Siam Niramit Show gibiaktivitelere katılarak yaşayabilirsiniz.

3. Gün                  PHUKET – (PhiPhi Adası Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu edenmisafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük öğle yemekli PhiPhi Adası Turu‘na (75 Euro) katılabilirler. Sürat botlarımız ile düzenleyeceğimizturumuzda ilk olarak Leonardo Di Caprio‘nun “The Beach” filminin çekildiği Maya Beach‘de serbest zamanvereceğiz. Serbest zaman süresince turkuaz renkli denizin, bembeyaz kumsallarınkeyfine varacağız. Turumuzun kalan kısamında Viking Mağarası’nı ziyaret edecek, öğle yemeğimizi alacak ve mercankayalıkları ve rengarenk balıkları görmek içinşnorkel yapabileceğiniz serbest zaman sunacağız. Turumuzun ardından otelimizetransfer.

4. Gün                  PHUKET – (James Bond AdasıTuru)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu edenmisafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük öğle yemekli James Bond Adası Turu’na (75 Euro) katılabilirler.Özel gezi teknemiz ile gerçekleştireceğimizturumuzda ilk olarak mağara gezisi gerçekleştireceğimizPanak Adası‘nı ve harika bir kano gezintisi düzenleyeceğimiz Hong Adası‘nıziyaret ediyoruz. Ardından açık büfe öğleyemeği alacağımız teknemiz ile James Bond Adası‘na ulaşıyoruz. Eski ismi KohTapu (Çivi Adası) olan bu ada, James Bond film serisinin 1974 yılında çevrilen “The Man With The Golden Gun” (Altın Tabancalı Adam) bölümü ile ünlenmiş vebu tarihten sonra James Bond Adası olarak anılmaya başlamıştır. James BondAdası‘nda vereceğimiz serbest zaman dahilinde, adanın eşsiz kumsalını ve çivi şeklindekimeşhur kayayı görüp fotoğraflama, ayrıca Müslüman köylülerdenalışveriş yapma şansını bulacağız. Ardından ulaşacağımız Lawa veya NakaAdası‘nda (hava şartlarına göre kararverilecektir) harika kumsalın ve denizin keyfini sürmek ve şnorkel yapmak içinserbest zaman sunacağız. Tur sonrası otelimize transfer.

5. Gün                  PHUKET – SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından (yerel havayolu uçuşsaatine bağlı olarak kahvaltı otelde alınabilirya da kahvaltı paketi şeklinde sunulabilir) otelden çıkış işlemlerimizitamamlıyor ve Singapur uçuşumuz için PhuketHavalimanı‘na transfer gerçekleştiriyoruz. Yerelhavayolları ile gerçekleştireceğimiz uçuşsonrasında Singapur‘a varıyoruz. Singapur‘a varışımızsonrasında panoramik şehir turu düzenliyoruz. Singapur panoramik şehirturumuzda, Singapur Nehri, Meclis – Opera – Mahkemebinaları ve Merlion Anıtı görülecek yerler arasındadır.

Şehir turu sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstradüzenlenecek olan Singapur Gece Turu‘na (30 Euro) katılabilirler.Gece turumuzda Singapur’un günün her saati yaşayan caddelerinde yürüyüşgerçekleştirecek ve Uzak Doğu‘nun Champs-Elysees‘i olarak kabul edilenOrchard Road‘da serbest zaman vereceğiz. Orchard Road‘daverilecek serbest zamanın ardından Qlarke Quay‘a hareket ediyoruz. Nehirkıyısında konumlanan, çeşitli bar ve restaurantları barındıran Qlarke Quay ‘da vereceğimiz kısa bir serbest zaman ardından Boat Quay, SingapurDownTown ve Merlion Park boyunca yürüyüş gerçekleştireceğiz.Gece turu sonrası otelimize transfer.

6. Gün                  SİNGAPUR – BALİ

Sabah kahvaltısının ardından (yerel havayolu uçuşsaatine bağlı olarak kahvaltı otelde alınabilirya da kahvaltı paketi şeklinde sunulabilir) SingapurHavalimanı‘na transfer. Yerel havayolu ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuzun ardından Bali ‘ye varış, otelimizetransfer ve serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde meşhur Bali masajınınkeyfini yaşayabilirsiniz.

7. Gün                  BALİ – (ÖğleYemekli Bali Kombi Turu)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu edenmisafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli BaliKombi Turu‘na (85 Euro) katılabilirler. Tam günlük gezimizdeilk olarak Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini veolağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakındantanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans Gösterisi’niizliyoruz. Daha sonra tahta oyma sanatıyla tanınan Mas Köyü bizibekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’ndensonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah var. Öğle yemeğimizi almak üzere sıradakidurağımız Kintamani’nin serin dağları. Öncelikle Batur Yanardağı’nı, yanardağın tepesinden aşağıdaki Batur Gölü’ne doğruinen siyah lav şeritlerinin oluşturduğu manzarayla birlikte izliyoruz ve fotoğraflıyoruz. Ardından güzel manzaraya sahiprestoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüşyolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal SuKaynağı’na uğruyoruz. Gezimiz, Bali ’nin artistik kalbi Ubud Kö ile devam ediyor. Julia Roberts‘ın oynadığı “Eat, Pray and Love” filminin birçok sahnesinin çekildiğiUbud‘da ilk olarak Saraswati Tapınağı‘nı gezeceğiz. Ardından vereceğimizserbest zaman esnasında yerel sanatçıların ürettiğihediyelik eşyaları incelemek ve satın almak içinvaktimiz olacak. Turumuzda son olarak altın ve gümüş işçiliğiyle ünlü Celuk Köyü’ne uğrayıpotelimize dönüyoruz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

8. Gün                  BALİ – (TanahLot Tapınakları ve Maymun Ormanı Turu)

Sabahkahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenmisafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Tanah Lot Tapınakları ve Maymun Ormanı Turu‘na (40Euro) katılabilirler. KapalKasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusuolduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanusüzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanınageçiyoruz. Tur sonrası otelimize transfer.

9. Gün                  BALİ – KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltısının ardından (yerel havayolu uçuş saatine bağlıolarak kahvaltı otelde alınabilir ya da kahvaltı paketi şeklinde sunulabilir) Bali Havalimanı‘na transfer. Yerel havayolu ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuzun ardından Kuala Lumpur‘a varış ile birlikte şehir turumuzu düzenliyoruz. Güneydoğu Asya’nın en gelişmiş şehirlerindenbiri olan ve Malezya’nın kültür ve finans başkenti olan Kuala Lumpur’dagerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu esnasında dünyaca ünlü Petronas İkizKuleleri, Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, BağımsızlıkMeydanı, National Monument başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasıotelimize transfer.

10. Gün                KUALALUMPUR– MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından (yerel havayolu uçuşsaatine bağlı olarak kahvaltı otelde alınabilirya da kahvaltı paketi şeklinde sunulabilir) Kuala Lumpur Havalimanı’na transfer. Yerelhavayolu ile Maldivler’e uçuyoruz. Male Havalimanı’na varışımız ardındanotelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

11. Gün                MALDİVLER

Tam gün serbest zaman dahilinde Maldivler‘in eşsiz deniz, kum vegüneşinin keyfini süreceğiz.

12. Gün                MALDİVLER

Tam gün serbest zaman dahilinde Maldivler‘in eşsiz deniz, kum vegüneşinin keyfini süreceğiz.

13. Gün                MALDİVLER – DUBAİ

Tam gün serbest zaman dahilinde Maldivler ‘in eşsiz deniz, kum vegüneşinin keyfini süreceğiz. Otelden çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra akşam üzeri MaleHavalimanı‘na transfer. Emirates Havayolları‘nın EK 653 sefer sayılı uçuşu ileyerel saat ile 22:55‘de Dubai‘ye hareket ediyoruz.

14. Gün                DUBAİ – İSTANBUL

Yerel saat ile 02:05‘de Dubai Uluslararası Havalimanı‘na varışımızsonrasında otelimize transfer. Odaların alınması sonrasında dinlenmek üzereserbest zaman. Sabah kahvaltısı sonrasında otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruzve Dubai şehir turumuzu düzenliyoruz. Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, GökdelenlerCaddesi, Dünya‘nın en uzun gökdeleni Burj Khalifa,Dünya‘nın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab panoramik olarak görülecekyerler arasındadır. Şehir turu sonrası Dubai Uluslararası Havalimanı‘na transfer.Bagaj teslim, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Emirates Havayolları‘nınEK 121 sefer sayılı uçuşu ile 14:15‘de İstanbul‘a hareketediyoruz. TSİ 17:55‘de İstanbul Havalimanı ‘na varışımızve turumuzun sonu.

İstanbul Havalimanı Hareket

4* Oteller

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

02 – 11,99 Yaş

Çocuk

0 – 1,99 Yaş

Çocuk

21 Ocak 2020 (Stop Sale)

2099 Euro

900 Euro

1999 Euro

250 Euro

25 Şubat 2020

2199 Euro

900 Euro

1899 Euro

250 Euro

22 Mart 2020

1899 Euro

900 Euro

1799 Euro

250 Euro

14 Nisan & 19 Mayıs & 22 Eylül & 20 Ekim &

17 Kasım & 08 Aralık 2020

1999 Euro

900 Euro

1899 Euro

250 Euro

 

***Otellere giriş saati en erken 15:00,çıkış saati ise en geç 12:00’dir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 10kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirdegeziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik,kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklikgöstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecekyerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarınave hava şartlarına göre rehbertarafından değiştirilebilir.

Maldivler‘de 5* Deluxe otellerde Villa ve WaterBungalow

Oda seçeneklerimizi sorunuz…

Avantajlı Ekstra Tur Paketi ve Pakete Dahil Olan Turlar: 330 Euroyerine 300 EURO!!!

PhuketSunset Turu (25 €) +Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu (75 €)+ Öğle Yemekli James Bond Adası Turu (75 €)+

TanahLot Tapınakları ve Maymun Ormanı Turu (40 €) + Öğle Yemekli Bali Kombi Turu (85€) + Singapur GeceTuru (30€)

 

 (Extra tur paketlerinde0-2 yaş ücretsizdir)

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİLOLAN SERVİSLERİMİZ

   Emirates HY tarifeli seferleri ileİstanbul – Dubai – Phuket // Maldivler – Dubai – İstanbul parkurunda ekonomisınıfı uçak bileti,

   Yerel havayolları ile Phuket – Singapurarası ekonomi sınıfı uçak biletleri(bagaj hakkı 15 kg.)

   Yerel havayolları ile Singapur –Bali arası ekonomi sınıfı uçakbiletleri (bagaj hakkı 15 kg.)

   Yerel havayolları ile Bali – KualaLumpur arası ekonomi sınıfı uçakbiletleri (bagaj hakkı 15 kg.)

   Havalimanı vergileri ve hizmetleribedeli,

   4* otellerde toplam 8 gece oda kahvaltı,3 gece yarım pansiyon (Maldivler) konaklamalar,

   Havalimanı – otel –havalimanı ve şehirler arası transferler,

   Phuket ve Maldiv otellerinde hoş geldinkokteyli ve bagaj taşıma işlemleri,

   Kuala Lumpur ve Dubai‘de panoramik şehirturları

   Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€- 5€ arasıdeğişen konaklama vergileri dahildir)

   Türkçerehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce lokalrehberlik hizmeti sunulacaktır)

   Maldivler‘de yerel asistanlık hizmetleri

   TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİLOLMAYAN SERVİSLERİMİZ

  Yurtdışı çıkış harcı bedeli (50 TL)

  Her türlü otelekstraları ve kişisel harcamalar,

  Programdabelirtilen/belirtilmeyen, rehber tarafından organize edilebilecek olan ekstratur ve geziler,

  Panoramikşehir turlarında müze ve ören yerlerigirişleri,

  Öğleve akşam yemekleri

  İsteğebağlı şoför bahşişleri

  İsteğebağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro) (70 yaş üzeri 30 Euro)

GENEL ŞARTLAR

***Genel Şartlar turprogramının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programındanbağımsız düşünülemez.

*** Gezi için yeterli katılımsağlanamadığı takdirde; TatilCantasi gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptaledebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisimisafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satınalınan ilave hizmetlerin iadesinde; TatilCantasi’dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iadeedilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vizebaşvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesiyapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası daiptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu TatilCantasi’danbağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin TatilCantasi tarafındaniptal edilmesi durumunda TatilCantasi’dan herhangi bir ücret iadesi talepedemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafirturu satın aldığında peşinen kabul eder, TatilCantasisorumlu tutulamaz.

*** Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde TatilCantasi iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turunmisafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlikhizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır. Ekstra turlar alındığı takdirderehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turların fiyatlandırması yeterlikatılım olmadığında artış gösterebilir.

*** TatilCantasi misafirindoğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi birdeğişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabuletmeyecektir. Bu durumda TatilCantasi’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

*** Misafirlerimizintur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar TatilCantasi’ayazılı olarak bildirmek koşulu ile cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 30 günden azkalması durumunda tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine15 gün ve dahaaz kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir.İptal talep edilmesi durumunda, iç hatbağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilavealınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulmasıgerekmektedir. TatilCantasi ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhüttebulunamaz.

***Tur programında otel(ler) isimbelirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire TatilCantasi tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser, etkinlik, sporturnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden dahafazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce TatilCantasi tarafından bilgi verilecektir.

*** TatilCantasi hava yoluile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgilihükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonuuygulanacaktır.
***Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi,pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesigerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgileregöre kesilmektedir. Hatalıbilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veyadeğişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

***Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleriolabilir. TatilCantasi, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekleyükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptalriskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

***0-2yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

***Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığıtakdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafındaniptal edilmektedir.

***Uçaklı turlara katılankişiler için yapılması gerekencheck-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafirtarafından uçuş öncesindehavalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

***Uçuşlarda oluşabilecek sondakika rötarları ve kapıdeğişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgipanolarında gösterilmektedir. Bubilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

***Tura katılım için hava yolları kurallarıdoğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan,check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boardingişlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin,uçuşu gerçekleştirememeleridurumundan TatilCantasi sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerintura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini vegidilecek bölgedeki transferleri vb.gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
***Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valizağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecekülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecekülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15kg’a düşebilmektedir. Fazlabagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, TatilCantasi’unsorumluluğunda değildir.

***Uçak biletlerini milleri ileupgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildiktensonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz)müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez.Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrolediniz.

***Cep telefonlarınızıyurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirketile iletişime geçerek kontrol ediniz.

***Konaklama için otel giriş saati 14.00,çıkış saati ise 12.00’dir.

***TatilCantasitarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otelebildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleridoğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu talepleringerçekleşmesi otele girişsırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve TatilCantasi tarafından garanti edilemez.

***Otellerde sunulankahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Geneldekontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşansınırlı seçenekler ile sunulmaktaolup, gruplar için gruba tahsis edilmişayrı bir salonda servis edilebilir.

***Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çiftkişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğindebirleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.

***Çocuk ve ek yatakpolitikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

***Her türlü ilave yatakve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilirve otel tarafından onaylanması gerekir.

***Odadaki ilave yatakveya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

***3 kişilik odalardailave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standartyataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktanoluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bedolarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik odave/veya çocuklu rezervasyonlarındastandart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabileceksıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

***Otel rezervasyonlarında belirtilen,yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgilioteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyandabulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

***2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocukfiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklamasıdurumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubunauyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

***Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındakikurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler(minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflarsatın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudanotele ödenir.

***Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yereldüzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekildeuygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veyaçıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

***Rehberimiz,turlarımızın içeriğine bağlı kalarak,katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumunagöre şehir turu ve/veyaekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerindeoluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

***Programlarda verilenyol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafikonumu, yol çalışmaları ve şartlarıgibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

***Bazı havayollarındayeme-içme ve online check-inhizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

*** TatilCantasi zorunludurumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programıniçeriğini bozmadanşehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunudeğiştirebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehirturları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programdabelirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatteyerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veyaherhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyleturun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turlarınyapılamamasından TatilCantasi sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veyaaraç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veyayaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerelacente tarafından en az 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterlisayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezifiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecekyerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. (Seçmeli turlarda kişi sayısı az olan gruba, İngilizce lokal rehberlikile turlar gerçekleştirilebilmektedir.)

***Ekstra turlar katılımcının isteğinebağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmakistemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisindebeklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstüdinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıklarınoktadan alınırlar.

*** Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, bu ekstra turu satın alan misafirlerin kullanımı içindir.

***Tura iştirak eden kişilerin, şahsieşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğundaolup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan TatilCantasi sorumlu değildir. Unutulan eşyalarınbulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşyasahibine aittir.

***Tura katılan kişilerin seyahat sağlıksigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç veraporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

***Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflıkimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talepedilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafirarasında olan bir işlem olup, TatilCantasi’un herhangi bir müdahalesibulunmamaktadır.

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarınaya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülkegiriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimaliolduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konudahassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Vize

***T.Cvatandaşları için vize uygulaması vardır.
***TatilCantasi misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olupherhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli g
ördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir,Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak TatilCantasi`un hiçbir sorumluluğu yoktur. TatilCantasi sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında TatilCantasi’unherhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz buşartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
***Vize başvurusu i
çin seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak  listesinde belirtilen belgeler ile başvurmakgerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vizeuygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
***Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da TatilCantasi aracılığı ileherhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının daseyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay ge
çerli olması gerekmektedir.
***Gümrük ge
çişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesibasılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

***Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkışyapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeyesokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan TatilCantasi sorumlu değildir,sorumluluk yolcuya aittir.
***Türk vatandaşı olmayan ya da
çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak turakatılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacaklarıpasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmalarıgerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan TatilCantasisorumlu olmayacaktır.

***Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin dahasağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarındanetkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vizebaşvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğerpasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemelerigereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veyaTürkiye'den hava yolu firması tarafından uçuşlarıgerçekleştirilmeyebilirler. Böyle birdurumda sorumluluk yolcuya aittir.

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)auğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrükpolisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi ve T.C.vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaporttaolması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
*** İptal edilmiş pasaportlardaki ge
çerliSchengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarındaanne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altımisafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


TALEP FORMU

 
 
 
   
 
 
 

 
 

İleteceğiniz Talep formuna seyahat danışmanlarımız tarafından en kısa sürede yanıt verilecektir.


yorumlar

 • 20/09/2016
  ZAFER GÜNGÖREN
  Esra hanım ,Otel seçimimiz esnasında gösterdiğiniz ilgi, alakala ve sabır için sizlere çok teşekkür ederim. Maldivler tatilimiz süresince her şey çok güzel ve keyifliydi. Havalimanından otele kadarki ve yine otelden havalimanına kadarki bütün transferlerimiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Özellikle Deniz uçağındaki adalar manzarası müthişti. İnanılmaz anılar ile birlikte döndük.
 • 15/08/2016
  TUGCE TERZIOGLU
  Esra Hanım , Size çok teşekkür ederiz. Sayenizde harika bir otelde , harika bir balayı geçirdik. Hizmetiyle, yemekleriyle ve super odasıyla Constance Moofushi?den gercekten çok memnun kaldık. Maldivleri tercih eden herkese sizi önereceğim , çok teşekkürler ?
 • 28/03/2016
  Resat Tasel
  Çetin bey,Esra hn. merhabalar, Tatilimiz çok güzel geçti. Odamızın lokasyonu çok güzeldi. Sabah güneşini alıp; öğleden sonra serin ve gölgede olması iyiydi.. Tesis temiz ve yiyecek çeşit fazlaydı. Açık büfeler sürekli tamamlanıyordu. Tek eksik bizim odamız saat 14.00 gibi temizleniyordu. Ama bu da o kadar dikkate alınacak bir eksiklik değildi. Özellikle Mohamed Iqbal bizi havaalanında karşıladı ve tatil boyunca telefondan durumumuzu sordu. Kendisine dönüş günü teşekkür ettim.. Size de yardımlarınız için teşekkür ederiz. Selamlar..
 • 13/03/2016
  Fatih Kocamanoglu
  Merhaba Esra hanim Butun organizasyon tek kelimeyle harikaydi elinize emeginize saglik.tekrar gidecegiz insallah tesekkur ederim.hoscakalin.
 • 13/03/2016
  Ferahnaz Ozgul
  Esra Hanım burası cennet çok teşekkür ederizz ????????????????
 • 24/03/2015
  MURAT UTLU
  Esra Hanim Merhaba, Oncelikle onerdiginiz otel icin tesekkur ederim. Her sey cok guzeldi. Kesinlikle balayı çiftlerine önerilebilecek bir kaliteli bir otel.
 • 13/03/2016
  Fatih Kocamanoglu
  Merhaba Esra hanim Butun organizasyon tek kelimeyle harikaydi elinize emeginize saglik.tekrar gidecegiz insallah tesekkur ederim.hoscakalin.
 • 02/12/2014
  Barbara Höflechner and Tahsin Ahirzaman
  Dear Esra hanim, following our evaluation of the above mentioned hotel: my husband and I were perfectly satisfied with the hotel, the service, the beach and the board. Especially positive were: a) delicious and diversified food b) safe for free c) one free waterbottle per day d) waterboiler and coffe packages /tea bags in the room for free consumation e) very nice and polite staff f) beautiful house-reef Amendable are: a) evening animation - beat-music is very, very loud and can be heard till the other end of the bungalows. In in the end, this was a very recreative holiday - also thanks to the overnight stay in the hotel in Doha, for awaiting the next flight. We want once again thank you very heartly for your efforts and are looking forward to our next holiday with your agency. Sincerefully Barbara Höflechner and Tahsin Ahirzaman
 • 20/05/2014
  Erhan ugur
  Merhaba Çetin Bey, Kelimenin tam anlamıyla hayallerimizden bile öte bir balayı geçirdik, Male?ye indigimiz andan itibaren hersey tek kelimeyle harikaydı, Royal Island Resort dogasıyla ve tüm fasiliteleriyle sakin bir tatil için harika bir seçim, Tüm bilgilendirmeleriniz ve tavsiyeleriniz için çok tesekkürler, İlk fırsatta Mauritius ve Koh Samui için görüşmek üzere, *** Tekrar tekrar çok tesekkürler, Erhan Ugur
 • 16/02/2014
  Burcu Senol
  Merhaba Cetin bey size çok tesekkur ederiz. bize hayal bile edemeyeceğimizbir balayi yasattiginiz için ,mükemmel bir balayi gecirdik . dogasiyla deniziyle hizmeti ve guler yuzlu calisanlariyla paradise island resort muhteşem bir yer.bundan sonra size danismadan tatile gitmeyeceğimiz kesin.herşey için çok tesekkur ederiz.
 • 21/01/2014
  Hilal Turnacı/Sheraton Full Moon Maldives
  Esra hanım iyi günler;Sömestre tatilimiz çok iyi geçti. Doğru bilgilendirme ve yönlendirmeleriniz için sonsuz teşekkürler. Çocuklarımız ile birlikte gayet sakin ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Sheraton Full Moon otelin Beach villasında kalmamını önermiştiniz. çocuklu aileler için çok doğru bir seçin. Emeklerinize sağlık. Başka bir tatilde görüşmek üzere. Arkadaşlarımıza sizi tavsiye ediyoruz. Hoşçakalın
 • 18/11/2013
  Volkan Özbey/Filitheyo Island
  Cetin Merhaba. Biz döndük:) ellerine sağlık her zamanki gibi gayet keyifli ve güzel geçti. Artık Filitheyo Island dakilerle kanka olduk sanırım bu 5. gidişimiz oldu. konuşursan Mr.Ali'ye selamlarımı ilet. ayrıca Haziran 6-16 tarihlerine de aynı şekilde 2 oda rica ediyoruz. Çocuklar da cok seviyorlar bu adayı. Snorkel ve dalış için mükemmel her zamanki gibi. tekrar teşekkürler...
 • 28/12/2013
  Altay Çelikel / The Palm Beach Resort
  Çetin bey selam. Biliyorsunuz Maldivlere 6.gidişimiz. geçen sene Medhufushi Island dan çok memnun kalmıştım bu sene de Palm Beach resort çok iyiydi. Seneye yeni otel önerilerinizi bekliyoruz:) Herşey icin tekrar teşekkür ederiz.
 • 13/03/2014
  Gunay Sen / Anantara Dhigu Maldives
  Merhaba Cetin Bey,Tatilimiz olaganustu gecti. Hayatımın en keyifli gezisi idi. Servis kalitesi 10 numara idi. Donuste tripadvisora yazdım. Insallah seneye gitmek yine nasip olur... Dediginizde haklisiniz, dunyayı gezdim ama Anantara ile Maldiv baska bir dunya Cok tesekkur ederim. Bize guzel bir tatil yasattiginiz icin...
whatsapp